• Audio Art
  • Audio Art
  • Audio Art
  • Audio Art
  • Audio Art
  • Audio Art

Zapraszamy do współpracy

Firma Audio Art s.c. od 2001 roku zajmuje się tworzeniem profesjonalnych systemów audiowizualnych oraz dystrybucją sprzętu do wszelkich obiektów użyteczności publicznej. Oferujemy kompleksową usługę w zakresie systemów nagłośnienia i akustyki wnętrza. Hasło Sztuka Akustyki, widniejące w naszym logo, jest nie tylko myślą przewodnią naszej działalności, ale także wyznacznikiem jakości prowadzonych przez nas projektów.

Uwzględniając indywidualne życzenia klienta, przygotowujemy projekt akustyczny, dobieramy odpowiednie komponenty audio–video oraz sami je montujemy i stroimy, dostosowując do warunków panujących w obiekcie. Dzięki mobilnemu serwisowi, podczas całego przebiegu współpracy, jesteśmy do dyspozycji klienta w każdej części naszego kraju.

Dokładamy wszelkich starań, aby nagłaśniane przez nas obiekty były źródłem pozytywnych emocji, nie tylko naszych Partnerów, ale przede wszystkim wywoływały przyjazne skojarzenia docelowych klientów z obiektem. Oferując zróżnicowane formy współpracy, dostosowane do indywidualnych potrzeb, a także znając specyfikę potrzeb danej branży, jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania, dotyczące nagłośnienia każdego obiektu. Zarówno nasze nagłośnienie dla restauracji, hotelu, fitness klubu, salonu sprzedaży i wielu innych obiektów jak również wysokiej jakości systemy konferencyjne cieszą czystym brzmieniem i niezawodną pracą przez długie lata.

Zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do współpracy!