• Audio Art
  • Audio Art
  • Audio Art
  • Audio Art
  • Audio Art
  • Audio Art

O firmie

Audio Art to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie projektowania, montażu, instalacji i integracji systemów teletechnicznych. Dzięki doświadczeniu, kompetencjom, wytężonej pracy i nieustannemu rozwojowi,  firma może zapewnić optymalny system dla każdego rodzaju obiektu użyteczności publicznej. Projekty i rozwiązania są przygotowywane indywidualnie z uwzględnieniem oczekiwań, rzeczywistych potrzeb oraz możliwości finansowych inwestora. Swój szeroki zasób wiedzy technicznej pracownicy Audio Art uzyskali poprzez kierunkowe wykształcenie z akustyki, inżynierii i dziedzin pokrewnych oraz  prowadząc wiele inwestycji w zakresie systemów niskoprądowych na znaczących budowach w kraju i za granicą.

Cel i misja firmy Audio Art

Naszym celem jest systematyczny rozwój i poszerzanie zakresu oferowanych usług. Dalsze plany ekspansji produktowej i terytorialnej kształtują się zgodnie z ideą otwartości na nowe potrzeby Klientów. Jednocześnie zaś postęp i zmiany na lepsze, to strategiczne elementy rozwoju naszej firmy.  Dlatego kluczowym elementem strategii jest utrzymanie wizerunku firmy będącej synonimem jakości i fachowości.

Zakres działalności

Kompleksowa usługa, którą proponujemy obejmuje: szczegółową analizę potrzeb, kreację optymalnego rozwiązania, proces wdrożenia oraz opiekę podczas całego okresu trwania współpracy. Współpracę zaczynamy od przeanalizowania projektu wnętrza, na podstawie którego dobieramy i rozmieszczamy poszczególne komponenty systemu audio, video, cctv, sswin. Kolejnym etapem jest proces okablowania pomieszczenia, a w etapie końcowym realizacji, montaż oraz konfiguracja systemu do warunków panujących w obiekcie. Każdy system jest dla nas odrębnym, indywidualnym projektem, do którego zawsze podchodzimy z niesłabnącym od lat entuzjazmem.

Zespół

Firmę AudioArt s. c. tworzy grupa profesjonalistów pasjonatów.  Wykształcenie i specjalistyczna wiedza, a także wieloletnie doświadczenie sprawiają, że wypracowaliśmy zespół ceniony w branży. Chcąc utrzymać usługi na najwyższym poziomie, stawiamy zdecydowanie na rozwój naszych kompetencji i umiejętności. Nieustannie monitorujemy rynek międzynarodowy, bierzemy udział w targach branżowych, śledzimy trendy oraz wprowadzamy do naszej oferty nowe rozwiązania, które mają za zadanie jak najlepiej służyć naszym Klientom.

Zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do współpracy!